Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXPERT Birou 138x75cm PAL NUC FRANCEZ 10
- Număr anunț
- DA22167347
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.230 RON
- Valoare atribuită
- 2.231,90 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 11:45
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.231,90 RON
din 2.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro