Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta proiecte finantate prin GAL - intocmire documentatie achizitie utilaj

Număr anunț
DA22166993
Autoritate contractantă
Comuna Buturugeni (Consiliul Local Buturugeni) (CUI 5519603)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
27.12.2018 11:00
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.