Ofertă acceptată Cumpărare directă

RADIATOR HALOGEN

Număr anunț
DA22167486
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91,26 RON
Valoare atribuită
91,26 RON
Data publicării
27.12.2018 12:04
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91,26 RON

din 91,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.