Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Materiale auto, servicii de vulcanizare si spalatorie auto
- Număr anunț
- DA22161089
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
- Furnizor / câștigător
- AUTOTALLER SRL (CUI RO24308831)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.310,08 RON
- Valoare finală
- 2.310,08 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 11:02
- Data finalizării
- 27.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.