Ofertă refuzată Cumpărare directă

Necesar articole de birou

Număr anunț
DA22148314
Autoritate contractantă
SC APA SERV TROTUS SRL (CUI RO27864203)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.176,71 RON
Valoare finală
5.176,71 RON
Data publicării
20.12.2018 10:05
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 17:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.