Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Materiale constructii si materiale curatenie
- Număr anunț
- DA22144965
- Autoritate contractantă
- Comuna Ulmu (CUI 4874712)
- Furnizor / câștigător
- BIOCONDRUZ SRL (CUI 23523866)
- Cod CPV
- 24957200-9 · Aditivi pentru ciment, mortar sau beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.063,28 RON
- Valoare finală
- 6.063,28 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 17:29
- Data finalizării
- 27.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.