Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser color Canon LBP7010C, CR4896B003AA A4, viteza16ppm alb-negru si 4ppm color

Număr anunț
DA22167942
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
641 RON
Valoare atribuită
641 RON
Data publicării
27.12.2018 13:03
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

641 RON

din 641 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.