Ofertă acceptată Cumpărare directă

EZ-Pak Filters 0.45µm 47mm white gridded for general microbiological analysis. Ambalare: 4 benzi x 1

Număr anunț
DA22167280
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250,80 RON
Valoare atribuită
1.250,80 RON
Data publicării
27.12.2018 11:35
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250,80 RON

din 1.250,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.