Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA COLOR DIMENSIUNI A4 ,
- Număr anunț
- DA22166350
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890 RON
- Valoare atribuită
- 890 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 09:37
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
890 RON
din 890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro