Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DEFIBRILATOR PORTABIL BIFAZIC CU STIMULATOR EXTERN
- Număr anunț
- DA22032455
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI RO9731314)
- Cod CPV
- 33182100-0 · Defibrilator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.000 RON
- Valoare finală
- 41.000 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 08:02
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.