Ofertă refuzată Cumpărare directă

MAGNEZIU CU VITAMINA B6 X 30 COMPR

Număr anunț
DA22151233
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.593,34 RON
Valoare finală
1.593,34 RON
Data publicării
20.12.2018 11:46
Data finalizării
27.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.