Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de modernizare la OP Turda 1

Număr anunț
DA22135804
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
ROMVIOCONS IMPEX SRL (CUI RO7607132)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157.560 RON
Valoare atribuită
157.560 RON
Data publicării
19.12.2018 12:13
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157.560 RON

din 157.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.