Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lunete terestre cu accesorii

Număr anunț
DA22161111
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
AVP CAG BEST SHOP SRL (CUI 31436558)
Cod CPV
38635000-5 · Telescoape (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.116 RON
Valoare finală
4.116 RON
Data publicării
21.12.2018 11:04
Termen limită
27.12.2018 17:00
Data finalizării
27.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.