Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectare si transport deseuri menajere si asimilabile celor menajere.

Număr anunț
DA22166532
Autoritate contractantă
COMUNA DAENI (PRIMARIA DAENI) (CUI 4794087)
Furnizor / câștigător
STAR ECO SALUBRIS SRL (CUI RO34390382)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare atribuită
250 RON
Data publicării
27.12.2018 09:57
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250 RON

din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.