Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Documentatie cadastrala pentru terenuri cu/ fara constructii, pentru HCL cu/fara constructii
- Număr anunț
- DA22114376
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare finală
- 5.600 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 11:40
- Data finalizării
- 27.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.