Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Materiale de publicitate
- Număr anunț
- DA22163425
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- INFO MEDIA DISTRIBUTION SRL (CUI 21868389)
- Cod CPV
- 79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.900 RON
- Valoare finală
- 21.900 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 13:55
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.