Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AUTOCOLANT L0.90
- Număr anunț
- DA22167435
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,25 RON
- Valoare atribuită
- 32,25 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 11:59
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,25 RON
din 32,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro