Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aeroterma suplimentara
- Număr anunț
- DA22167627
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- BUS & COACH GROUP SRL (CUI RO24843958)
- Cod CPV
- 34211100-9 · Caroserii de autobuze (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.504 RON
- Valoare atribuită
- 3.504 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 12:21
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.504 RON
din 3.504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro