Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina fara plumb

Număr anunț
DA22168642
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Sebes R.A. (CUI RO16041457)
Furnizor / câștigător
BARIL FORTE SRL (CUI RO26076380)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,62 RON
Valoare atribuită
136,62 RON
Data publicării
27.12.2018 14:58
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,62 RON

din 136,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.