Ofertă refuzată Cumpărare directă

Motorina Standard/Motorina Standard Iarna, vrac

Număr anunț
DA22166404
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.080 RON
Valoare finală
18.080 RON
Data publicării
27.12.2018 09:42
Data finalizării
28.12.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.