Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDII FUNDAMENTARE PENTRU PUG SALCIOARA

Număr anunț
DA22155596
Autoritate contractantă
Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
Furnizor / câștigător
AREAL DESIGN SRL (CUI 24735859)
Cod CPV
71400000-2 · Servicii de urbanism si de arhitectura peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
20.12.2018 14:35
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.