Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA CIRCULATIE 25-6/130

Număr anunț
DA22168498
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Dragoesti (CUI 2541916)
Furnizor / câștigător
ADERACOM SRL (CUI RO15706234)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,14 RON
Valoare atribuită
336,14 RON
Data publicării
27.12.2018 14:34
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,14 RON

din 336,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.