Ofertă acceptată Cumpărare directă

STAMPILA CU SUPORT AUTOMAT R40

Număr anunț
DA22168441
Autoritate contractantă
COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
Furnizor / câștigător
ELCO SERVICE SRL (CUI RO14327216)
Cod CPV
30192151-4 · Stampile de sigilare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,58 RON
Valoare atribuită
428,58 RON
Data publicării
27.12.2018 14:26
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,58 RON

din 428,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.