Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparare pentru calculatoare,imprimante,copiatoare, echipam. de telecomun
- Număr anunț
- DA22167482
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MEHEDINTI (CUI 4761136)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI RO15571153)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.960 RON
- Valoare atribuită
- 21.960 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 12:03
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.12.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.960 RON
din 21.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro