Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate

Număr anunț
DA22170147
Autoritate contractantă
COMUNA SARICHIOI (CUI 4508614)
Furnizor / câștigător
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI RO17250915)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
28.12.2018 10:31
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 16:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.