Ofertă refuzată Cumpărare directă

LUCRARI DE EXECUTIE IN VEDEREA FINALIZARII BLOCULUI DE LOCUINTE DIN MANGALIA, STR.M.I.DOBROOGEANU

Număr anunț
DA22169036
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
CRANDAZ NAV SRL (CUI RO28033091)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206.000 RON
Valoare finală
206.000 RON
Data publicării
27.12.2018 16:29
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.