Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de intretinere plante ornamentale ale SDEE TRANSILVANIA NORD SA -SUCURSALA ORADEA str.Grivi
- Număr anunț
- DA22167345
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- Kolster Edwin 'Eplant' ii (CUI 26017529)
- Cod CPV
- 77311000-3 · Intretinere de gradini decorative sau de recreere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.840 RON
- Valoare atribuită
- 9.840 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 11:44
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.12.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.840 RON
din 9.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro