Ofertă acceptată Cumpărare directă

IANUARIE 2019;Detergent geam Cristal Glass Super750ml;Bax Hartie igienica Tork Smart One - 207m;

Număr anunț
DA22169554
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
44832100-2 · Solutii de decapare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,68 RON
Valoare atribuită
225,68 RON
Data publicării
28.12.2018 08:54
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,68 RON

din 225,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.