Ofertă refuzată Cumpărare directă

SOLUȚIE SPĂLAT PARBRIZ, BEC FAR, LAMELĂ ȘTERGĂTOR PARBRIZ, CAPAC BUȘON, CUREA TRANSMISIE ALTERNATOR

Număr anunț
DA22095842
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
Furnizor / câștigător
ŞTEFAN IOAN DIVERS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27427390)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,50 RON
Valoare finală
225,50 RON
Data publicării
17.12.2018 12:31
Data finalizării
28.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.