Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de realizare materiale de informare si publicitate in cadrul proiectului “PRO-INTEGR

Număr anunț
DA22170188
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
Cod CPV
79341200-8 · Servicii de gestionare publicitara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.723,70 RON
Valoare atribuită
101.723,70 RON
Data publicării
28.12.2018 10:37
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101.723,70 RON

din 101.723,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.