Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii informare si publicitate proiect ,,Simplu”
- Număr anunț
- DA22170158
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA DAEA COM SRL (CUI RO14146961)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.220 RON
- Valoare atribuită
- 7.220 RON
- Data publicării
- 28.12.2018 10:33
- Termen limită
- 02.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.12.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.220 RON
din 7.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro