Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASITENTA DE SPECIALITATE, INSTRUIRE PERIODICA SSM / ANGAJAT/ LUNA - PESTE 250 ANGAJATI

Număr anunț
DA22166441
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
SSM FIRE CONSULTING SRL (CUI RO25336694)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.120 RON
Valoare atribuită
15.120 RON
Data publicării
27.12.2018 09:47
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.120 RON

din 15.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.