Ofertă refuzată
Cumpărare directă
diverse articole si materiale de reparatii si intretinere
- Număr anunț
- DA22126422
- Autoritate contractantă
- Comuna Canesti (Primaria comunei) (CUI 3662673)
- Furnizor / câștigător
- DINAR PROD COM SRL (CUI 12300362)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.263 RON
- Valoare finală
- 18.263 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 18:54
- Data finalizării
- 28.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.