Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere sistem informatic
- Număr anunț
- DA22167681
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
- Cod CPV
- 48450000-7 · Pachete software de contabilizare a timpului sau pentru resurse umane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.400 RON
- Valoare atribuită
- 26.400 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 12:29
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.12.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.400 RON
din 26.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro