Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare si executie lucrari pentru "Reabilitare si modernizare dispensar medical"

Număr anunț
DA22170368
Autoritate contractantă
COMUNA PROBOTA (CUI 4540364)
Furnizor / câștigător
NYS PRIVAT AGRO SRL (CUI 35791064)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424.499,15 RON
Valoare atribuită
424.499,15 RON
Data publicării
28.12.2018 11:00
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424.499,15 RON

din 424.499,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.