Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenata sisteme de alarma si supraveghere video

Număr anunț
DA22170131
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU (CUI 4323292)
Furnizor / câștigător
TV ADLER-TRADING SRL (CUI RO5415963)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
360 RON
Data publicării
28.12.2018 10:28
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.