Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DEMONTARE - MONTARE TAMPLARIE PVC
- Număr anunț
- DA22135385
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- RAMYPLAST SRL (CUI 26587163)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,10 RON
- Valoare finală
- 252,10 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 12:02
- Data finalizării
- 28.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.