Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet actualizare legislativa Indaco Lege5 Desktop STANDARD retea 10

Număr anunț
DA22169204
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Ilfov (CUI 24726583)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,96 RON
Valoare atribuită
609,96 RON
Data publicării
27.12.2018 19:58
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,96 RON

din 609,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.