Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta proiecte finantate prin GAL pentru Primaria Crevedia Mare, Jud. Giurgiu

Număr anunț
DA22168946
Autoritate contractantă
COMUNA CREVEDIA MARE (PRIMARIA CREVEDIA MARE) (CUI 5246180)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
27.12.2018 15:59
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.