Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de deszapezire 70 ore
- Număr anunț
- DA22167868
- Autoritate contractantă
- COMUNA PLATARESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3796900)
- Furnizor / câștigător
- I.I. TOADER I.E. VASILE (CUI 28145974)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 12:52
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.12.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.400 RON
din 8.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro