Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta
- Număr anunț
- DA22169924
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
- Furnizor / câștigător
- DOT TEHNIC SRL (CUI RO27002429)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 830 RON
- Valoare atribuită
- 830 RON
- Data publicării
- 28.12.2018 10:00
- Termen limită
- 02.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.12.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
830 RON
din 830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro