Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chirie Analizor automat de hematologie BC 5390
- Număr anunț
- DA22170738
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 38434570-2 · Analizoare hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.640 RON
- Valoare atribuită
- 26.640 RON
- Data publicării
- 28.12.2018 11:49
- Termen limită
- 02.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.12.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.640 RON
din 26.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro