Ofertă acceptată Cumpărare directă

Disc panza flex 185X20 si Sarma zincata

Număr anunț
DA22170940
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
Furnizor / câștigător
VELTICOM SRL (CUI 16138850)
Cod CPV
14522400-0 · Abrazivi naturali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
848,44 RON
Valoare atribuită
848,44 RON
Data publicării
28.12.2018 12:27
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
28.12.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

848,44 RON

din 848,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.