Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Transport persoane
- Număr anunț
- DA22167098
- Autoritate contractantă
- Filarmonica de Stat "Dinu Lipatti" Satu Mare (CUI 3896968)
- Furnizor / câștigător
- ACCORD-BIROU DE TURISM SA (CUI RO640018)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 663,87 RON
- Valoare finală
- 663,87 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 11:12
- Data finalizării
- 31.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.