Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii verificare si autorizare ISCIR cazane cu putere de 345kw

Număr anunț
DA22164218
Autoritate contractantă
Casa de Cultura Tudor Vornicu Municipiul Adjud (CUI 4410720)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC COMEXIM SRL (CUI RO1650664)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
21.12.2018 16:35
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
30.12.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.