Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roviniete electronice vehicule categoria D, E valabilitate 12 luni

Număr anunț
DA22398433
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI RO13031718)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.256,12 RON
Valoare atribuită
25.256,12 RON
Data publicării
13.02.2019 12:18
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.256,12 RON

din 25.256,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.