Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem recoltare sange capilar pentru hematologie cu EDTA tripotasic 200 ul

Număr anunț
DA22398269
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176 RON
Valoare atribuită
176 RON
Data publicării
13.02.2019 12:09
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176 RON

din 176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.