Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABL SERVICII DE COLECTARE, TRANSPORT SI ELIMINARE DESEURI MEDICALE

Număr anunț
DA22397786
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4971960)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004 RON
Valoare atribuită
2.004 RON
Data publicării
13.02.2019 11:44
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.004 RON

din 2.004 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.