Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTERVENTIE RETEA APA-PIESE ,ULEI

Număr anunț
DA22396379
Autoritate contractantă
Comuna Pomi (CUI 3963820)
Furnizor / câștigător
ALEXCARM SRL (CUI RO15340094)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.057,22 RON
Valoare atribuită
1.057,22 RON
Data publicării
13.02.2019 10:35
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.057,22 RON

din 1.057,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.