Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Canon CRG 719H IUP23K Unitate imagine negru Konica Minolta bizhub C3110

Număr anunț
DA22394818
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 29261640)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SECURITY SRL (CUI 35932112)
Cod CPV
30124300-7 · Tambure pentru aparate de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470 RON
Valoare atribuită
470 RON
Data publicării
13.02.2019 09:13
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470 RON

din 470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.